Nowa inwestycja

Osiedle Eko-Grota

kambud inwestycja

Osiedle Eko-Grota to unikalna inwestycja na rynku mławskim, która została zaprojektowana z myślą o osobach, które marzą o mieszkaniu na własność dostosowanym do własnych potrzeb i oczekiwań. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie walory mieszkania w okolicy bezpośredniej bliskości do centrum i co ważne, cenią sobie rozsądne rozwiązania. Nasza inwestycja jest nowoczesna i zarazem prosta architektonicznie. Do budowy wykorzystaliśmy trwałe materiały, które jednocześnie są ekologiczne. Nasze mieszkania posiadają eleganckie wnętrza.

Osiedle będzie nowym domem dla 369 rodzin. Inwestycja obejmuje mieszkania od 38m2 do 130m2. Ich funkcjonalne rozmieszczenie umożliwi wiele indywidualnych aranżacji. Inwestor zadbał, by na mieszkańców osiedla czekał szereg udogodnień. Do dyspozycji mieszkańców będzie w każdym budynku jednopoziomowy garaż, miejsca parkingowe wraz z dodatkowymi parkingami dla gości. Budynki będą otoczone zielenią wraz z alejkami i ławeczkami, przy których można będzie wypocząć. Tuż przy budowanych w kolejnym etapie budynkach planowany jest plac zabaw. Trzyszybowe okna sprawią, że mieszkania będą wyciszone. Każdy budynek będzie wyposażony w zbiorczą kotłownię.

Spółka Kambud podążając za trendami zrównoważonego rozwoju wraz z optymalizacją kosztów, zdecydowała się na fotowoltaiczne panele dachowe, aby zaopatrzyć osiedle w zieloną energię na obsługę części wspólnych inwestycji. Odzyskane wody opadowe będą zbierane do zbiorników retencyjnych w celu ich ponownego wykorzystania na potrzeby podlewania zieleni. Roślinność osiedla, poza cieszeniem oka, pełni funkcję przyjazną dla mieszkańców. Wszystko to sprawi, że zakup mieszkań w tym miejscu stanie się idealną inwestycją w przyszłość.

Zapraszamy do odwiedzin naszego punktu obsługi klienta.

  • Wysoki standard
  • Przemyślana przestrzeń
  • Przyjazne rodzinom

Zobacz mieszkaniaZalety

Dlaczego warto zamieszkać na
osiedlu EKO-GROTA?

Powodów, dla których warto zamieszkać na Osiedlu Eko-Grota, jest kilka. Należy zaliczyć do nich:

Wysoki standard
realizacji

Zawsze dbamy, aby wykonane przez nas mieszkania były stworzone z jak najwyższej jakości materiałów budowlanych. Oczywiście dbamy o to, żeby miały one atrakcyjną architekturę mieszkaniową i pasowały do otoczenia, w którym się znajdują.

Funkcjonalnie zaprojektowane lokale

Oferowane przez nas lokale stworzone są tak, aby użytkownik był zadowolony z jego wykorzystywania. Estetyka, szczegółowość oraz świeżość, którą wnosi ze sobą projekt lokalu, sprawia, że grono zadowolonych klientów z czasem się zwiększa.

Miejsca parkingowe dla mieszkańców

Dostęp do licznych miejsc parkingowych na terenie Osiedla Eko-Grota sprawia, że zmotoryzowani mieszkańcy nie będą mieć problemu z zaparkowaniem swojego pojazdu. Miejsca wyznaczone do parkowania są na tyle duże, aby móc z nich łatwo i bezpiecznie wyjechać.

Doskonała
lokalizacja

Osiedle Eko-Grota to skupisko budynków, które położone są w dogodnej lokalizacji. Umożliwia ona dobre połączenie z innymi częściami miasta. Wokół pobudowanego osiedla znajdują się liczne punkty handlowe oraz usługowe, a także szkoły i Mławska Hala Sportowa.