Kambud

Deweloper

kambud

Kambud Inwestycje Sp. z o.o. to firma deweloperska, która istnieje na rynku już od 2007 roku. Od tego czasu zajmujemy się budową wielokondygnacyjnych osiedli mieszkaniowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Pomimo tego, że posiadamy bardzo dużą wiedzę na temat rynku nieruchomości, to regularnie poszerzamy ją o nowe, aktualne informacje. Budujemy mieszkania z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Nowe osiedla powstają przy wykorzystaniu do tego jak najwyższej jakości materiałów ekologicznych oraz nowoczesnych rozwiązań.

Pierwszym etapem inwestycyjnym, którego się podjęliśmy, była budowa osiedla mieszkaniowego w Mławie przy ul. Zachodniej. Nazwaliśmy ją Zachodnią Aleją. Inwestycja ta została wykonana na podstawie projektów uznanych polskich architektów. Oprócz budowy i wykończenia budynków, zajęliśmy się również zaprojektowaniem wnętrz każdego z mieszkań.

Sprawdź

Wyjątkowe inwestycje

Z myślą o osobach, które staną się mieszkańcami naszych inwestycji, w dokładny sposób dobieramy jej lokalizację. W ofercie, którą proponujemy, można znaleźć mieszkania zlokalizowane w atrakcyjnych okolicach, gdzie mieszkańcy mają dostęp do wszelkiego rodzaju punktów użytku codziennego. Osiedla te usytuowane są w dobrze skomunikowanych miejscach. W swoich działaniach stawiamy na innowacyjne i w pełni funkcjonalne projekty. Nasze inwestycje wyróżniają się wyjątkowością. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wyróżniały się one estetyką, a mieszkania spełniały swoje funkcje użytkowe. W projektach inwestycji uwzględniamy każdy szczegół.

Nasze realizacje

Lat doświadczenia

Zrealizowanych inwestycji

Osiedle mieszkaniowe
w realizacji