Kambud

Domy jednorodzinne Mazurska

kambud inwestycja

Oferta dotyczy sprzedaży pięciu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej każdy o powierzchni 188m2. Budynki  położone są w centrum Mławy przy ul. Mazurskiej o powierzchni działek 188m2, 286m2 oraz 359m2.

Każdy budynek składa się z trzech kondygnacji.

Parter budynku to 68m2 powierzchni, w skład której wchodzi:hol, salon z aneksem kuchennym o pow.32m2, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, klatka schodowa oraz garaż o pow. 18m2.

Na pierwszym piętrze budynku o łącznej powierzchni 68m2 znajdują się: hol, 3 pokoje, 2 łazienki, garderoba, klatka schodowa,. Możliwa jest własna  aranżacja poszczególnych pomieszczeń.

Na drugim piętrze budynku znajduje się pomieszczenie o powierzchni 49m2do indywidualnej aranżacji na mniejsze pomieszczenia przez właściciela budynku oraz klatka schodowa.

Domy

Sprawdź dostepne rodzaje domów jednorodzinnych
w zabudowie szeregowej
Nasze atuty

Dlaczego warto wybrać
domy jednorodzinne Mazurska?

Bezpieczeństwo

Jesteśmy znaną firmą na rynku. Posiadamy grono zadowolonych klientów, które z czasem się powiększa. Oferujemy sprzedaż mieszkań i domów w bardzo bezpieczny sposób. Prowadzimy ją według określonych w Ustawie Deweloperskiej zasad.
Najwyższa jakość

Oferowane przez nas domy jednorodzinne, które znajdują się prawie w samym sercu miasta, wyróżniają się nowoczesnym neoklasycznym designem. Nasza wiedza oraz znajomość rynku nieruchomości sprawiła, że mogliśmy stworzyć wyjątkową inwestycję domów jednorodzinnych w idealnej lokalizacji, która spełni oczekiwania wymagających klientów. Położyliśmy nacisk na to, aby domy były eleganckie i zbudowane z jak najwyższej jakości materiałów.
Dogodna lokalizacja

Domy w zabudowie szeregowej znajdują się blisko centrum miasta. Mieszkańcy tej lokalizacji będą cieszyć się komfortem mieszkania w domu jednorodzinnym z niewielkim ogrodem a zarazem bliskością do pełnej infrastruktury miejskiej, licznych sklepów oraz wielu różnych punktów usługowych. W pobliżu nowej inwestycji znajduje się szkoła oraz przedszkole. Lokalizacja, w której znajdują się domy w zabudowie szeregowej gwarantuje doskonały dojazd do innych części miasta. Inwestycja ta to miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie komfort oraz wygodę mieszkania w centrum z dala od zgiełku miasta.

Miejsca parkingowe

Indywidualne miejsca parkingowe sprawią, że zmotoryzowani mieszkańcy nie będą mieć problemu z zaparkowaniem swojego pojazdu. Miejsca wyznaczone do parkowania są na tyle duże, aby móc z nich łatwo i bezpiecznie wyjechać.