Kambud Inwestycje Sp. z o.o. Spółka Komandytowa została powołana w 2007 w celu realizacji planów inwestycyjnych w branży developerskiej. Pierwszym etapem inwestycyjnym była budowa osiedla mieszkaniowego wielorodzinnego w Mławie przy ul. Zachodniej z nadaną nazwą - Zachodnia Aleja. Inwestycja została zrealizowana w głównej mierze w oparciu o zaplecze projektowe uznanych w Polsce architektów, własne wykonawstwo budowlane i wykończeniowe, łącznie z projektowaniem wnętrz lokali mieszkalnych w ramach bezpłatnej obsługi klientów.

               Historia budowy: Wykonane Inwestycje: – Osiedle Zachodnia Aleja składające się z 9 budynków mieszkalnych – Kamienica Płocka – Budynek mieszkalny przy ul. Mickiewicza – Osiedle Akacjowe składające się z 3 budynków mieszkalnych po 34 mieszkania – Budynek mieszkalno-usługowy pry ul. Piłsudskiego W trakcie Budowy: – Budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Piłsudskiego (przy Kauflandzie) – Osiedle przy ul. Torfa składające się z 3 budynków mieszkalnych Planowane inwestycje: – Budynek mieszkalny przy ul. Torfa po Lecznicy W celu podwyższenia standardów kolejnych realizowanych inwestycji zarząd firmy zaplanował budowę Zakładu Produkcji Betonu i Prefabrykacji zlokalizowanej w przemysłowej strefie w miejscowości Szydłowo W 2011 roku nasze inwestycje budowlane były zaopatrywane w mieszanki betonowe własnej produkcji, dzięki czemu obniżyliśmy koszty realizacji inwestycji, równocześnie podwyższając standardy wykonania obiektów. W kolejnym etapie zaplanowano zasilanie ZPB kruszywami z własnej kopalni, pierwsze wydobycia wykonano również w 2011 roku.

               Oferta ZPB została poszerzona o projektowanie mieszanek betonowych i wykonywanie badań laboratoryjnych betonu i kruszyw. Wszystkie obiekty mieszkalne i usługowe wyposażone są w nowoczesne systemy technologiczne, zwiększające komfort życiowy mieszkańców wraz z obniżeniem kosztów utrzymania posiadanych lokali.